CAD Lexikon

CAD LeXikon je otevřen!

Přinášíme dobrou zprávu pro všechny uživatele Bentley programů, produktů, aplikací a služeb, kteří dosud váhali, zda se jim vyplatí koupit přístup na celý CAD LeXikon.


Od 11.11.2023 jsou všechny články na CAD LeXikonu volně přístupné, není třeba se přihlašovat, není třeba nic platit, není třeba si pamatovat přístupová hesla.

Jediná služba, kvůli které je třeba se přihlásit, je psaní komentářů k jednotlivým článkům.

Pracovníci firmy axis vám přejí, abyste úspěšně využili informace, které CAD LeXikon ve svých útrobách skrývá.

V případě potíží s volným přístupem na CAD LeXikon, Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. prosím ...

Pozvánka do CAD LeXikonu

V tomto úvodním článku bych vás rád uvedl do nové služby, kterou jsem připravil se svými kolegy z firmy axis a iNGs. Jedná se o on-line knihu o MicroStationu.

Číst dál: Pozvánka do CAD LeXikonu

MicroStation LeXikon v pohybu

Každý se neustále učíme něco nového... Potkalo to i mne a mé spolupracovníky a podařilo se nám ve spolupráci s firmou Google připravit pro vás několik MicroStation-filmů instruktážního typu. A protože to umíme, a baví nás to, tak nezůstane u těchto několika vlašťovek.

Číst dál: MicroStation LeXikon v pohybu

Ceník

Vážení zákazníci, máte-li zájem o plný přístup na portál CADLeXikon, kontaktujte prosím obchodní oddělení firmy axis, spol. s r.o. (pro Českou republiku), nebo spoločnosti iNGs spol. s r.o. (pre Slovenskú republiku)

axis, spol. s r.o. (pro Českou Republiku)

Z České Republiky objednávejte emailem na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., nebo na telefonu +420 233 335 307

Přístup do CADLexikonu:

 • kód pro plný přístup na stránky:
  • čtvrtletní poplatek: 950,- Kč bez DPH.
  • roční poplatek: 3.400,- Kč bez DPH.
  • roční poplatek 480,- Kč bez DPH - zvýhodněná cena pro školy a vzdělávací instituce

V ceně je zahrnuta technická podpora prostřednictvím moderované diskuze k tématům jednotlivých článků.

 • kód pro plný přístup na stránky + technická podpora:
  • čtvrtletní poplatek: 1.800,- Kč bez DPH.
  • roční poplatek: 6.600,- Kč bez DPH.

Technická podpora zahrnuje telefonickou hot-line a dotazy e-mailem. Zároveň je poskytována sleva na školení a osobní konzultace ve výši 10%.

Uvedená cena za technickou podporu platí pro 1 licenci MicroStationu. V případě, že zákazník vlastní více licencí, bude cena domluvena individuálně.

Při prodloužení služby sleva 10%!

 

iNGs spol. s r.o. (pre Slovenskú republiku)

Zo Slovenskej republiky objednávajte  emailom na  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., alebo  telefonicky: 02 4829 1540

Prístup do CADLexikonu:

 • kód pre plný prístup na stránky:
  • štvrťočný poplatok  35 € bez DPH
  • ročný poplatok: 130 € bez DPH

Pre ďalšiu technickú podporu kontaktujte prosím iNGs. Cenník ponúkaných produktov iNGs:   http://www.ings.sk/predaj/cennik/
 

Pri predĺžení služby zľava 10%!